موسسه فرهنگی طلوع

معرفی و اهداف انجمن

 • انجمن دانش آموختگان طلوع از مرداد ماه 1396 پس از وقفه ای مجدد تشکیل و فعالیت رسمی و قانونی خود را زیر نظر موسسه فرهنگی طلوع آغاز کرد. انجمن به طور مستقیم زیرنظر مدیرعامل و هیات امنا به فعالیت خود ادامه می دهد.  اهداف اصلی انجمن عبارتند از:
  - تداوم و تقویت ارتباط مستمر بین دانش آموختگان دوره های متفاوت و مدرسه
  - کوشش برای ارتقای علمی، فرهنگی و دانش مدیریتی دانش آموختگان علاقه مند
  - بهره گیری از نظرات و تجارب دانش آموختگان جهت ارتقاء سطح علمی و فرهنگی مدرسه
  - ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی
  - ارائه خدمات مشاوره و زمینه سازی در عرصه های مختلف زندگی آنان(اشتغال، ازدواج و ...)
  - حفظ یا تربیت نیروهای متعهد به هدف جذب در مدرسه

   
 • لازم به ذکر است دانش آموختگانی که مایل به همکاری و کارورزی در مدرسه هستند می توانند فرم جذب را  با کلیک بر این لینک دانلود  کرده  سپس آن را دقیق و صادقانه پر کنند. سپس فرم های ارسال شده به کمیته گزینش ارسال شده و در صورت تایید مقطع، زمان مصاحبه برای شما در نظر گرفته و با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن وابسته به  میزان تخصصی بودن زمینه همکاری شما دوره کارورزی بین 1 ماه تا 1 سال برگزار خواهد شد. در طول دوره کارورزی شما به عنوان دستیار یا نیروی آزمایشی" بدون حقوق" در مدرسه مشغول خواهید بود و پس از اتمام دوره مسؤولین گزینش مقطع، وضعیت جذب یا عدم جذب شما را اعلام خواهند کرد. لازم به ذکر است در کارورزی های "بیش از دو ماه" یا برخی خدمات مثل مراقبت امتحان و موارد مشابه مبلغ مختصری به ازای جبران  خدمت پرداخت خواهد شد. دوستان تاکید داریم در صورتی که پرداخت هزینه برای شما اهمیت ویژه دارد در هنگام مصاحبه با مسؤول مربوطه انتظارات مالی خود را "مطرح" نمایید. همچنین دوستانی که دارای سابقه کار هستند و نیاز به کارورزی ندارند پس از دوره آزمایشی یک ماهه در صورت تایید مستقیما جذب خواهند شد. برای دریافت فرم جذب اینجا را کلیک نمایید و سپس به ایمیل انجمن ارسال نمایید. توجه داشته باشید هر جا که سابقه یا تخصص دارید صادقانه پر شود و از ارائه اطلاعات نادرست خودداری نمایید. 

 •  
 • انجمن فعالیت های رسمی و قانونی خود را از طریق وبسایت آغاز کرده و به یاری خدا آن را گسترش خواهیم داد. هر گونه فعالیت در فضای مجازی خارج از محدوده وبسایت رسمی هیچگونه وابستگی به موسسه فرهنگی طلوع ندارد.
  دانش آموختگان عزيز براي سوالات بيشتر مي توانيد از طريق تماس با دبيرستان 02122563374- 02122563372 داخلي 353 با دبیرخانه انجمن، سركار خانم کرباسچیان در روزهاي يكشنبه، دوشنبه از ساعت 9 الی 12 تماس حاصل فرماييد.


                                                                                                                    با احترام
                                                                                         انجمن دانش آموختگان مؤسسه فرهنگی طلوع