موسسه فرهنگی طلوع

مراسم تقدیر از رتبه های برتر کنکور سراسری 1398 در موسسه فرهنگی طلوع

مراسم تقدیر از رتبه های برتر کنکور سراسری 1398 در موسسه فرهنگی طلوع


به گزارش روابط عمومي موسسه فرهنگي طلوع، در راستاي افتخار آفريني و درخشش دانش آموزان عزيز با كسب رتبه هاي عالي در كنكور سراسري ١٣٩٨، مراسم تقدير به همين مناسبت در دفتر رياست محترم موسسه فرهنگي طلوع برگزار شد. در اين مراسم دانش آموزان طاهري، مهجوري و ساعي به همراه اولياي محترم و مديرعامل موسسه جناب آقاي سليماني، جناب آقاي كاشاني ؛رياست هيات مديره، جناب آقاي مهدوي قائم مقام موسسه و مديران مقاطع خانم ها: حاجي شفيعي، ناصري، ساساني، شاوردي و معاونت هاي ستاد: آقاي سبط، آقاي موذن؛ خانم ها: خاتمي، شفاعت طلب، محمدي، موحدي و حضور نماينده انجمن اولیا و مربیان سركار خانم مهر دانا( مشكات) و معاونین مقاطع: خانم ها رباني و سليمي حضور داشتند.

اين مراسم با سخنان جناب آقاي كاشاني در راستاي تقدير از دانش آموزان و اهميت انتخاب رشته و درخشش آنها در جامعه آغاز شد. سپس آقاي سليماني به بيان مسوليت هاي دختران طلوع به عنوان دانشجويان مذهبي در جامعه پرداختند. در ادامه هر يك از دانش آموزان صحبت كوتاهي با محوريت قدرداني از زحمات معلمان و كاركنان طلوع داشتند و همچنين اشاره آنها به رضايت از تحصيلشان در موسسه فرهنگي طلوع بسيار دلچسب بود. اوليا نيز نكاتي در راستاي انتظاراتشان در تقويت بعد اعتقادي دانش آموزان و لزوم تداوم ارتباط با موسسه پس از ورود به دانشگاه ارائه نمودند.
در پايان اقاي سليماني و جناب اقاي كاشاني به نمايندگي از خانواده بزرگ طلوع به هر يك از دانش آموزان به رسم يادبود لوح تقدير به همراه كارت هديه كمك هزينه سفر به مشهد مقدس را تقديم كردند. اميد است در ادامه مسير نيز شاهد درخشش دانش آموزان طلوع در عرصه هاي وسیع و استراتژیک در جامعه باشيم.
برای مشاهده عکس های بیشتر مراسم اینجــا  کلیک کنید.

  • تعداد بازدید : ۵۳۸
  • گروه اطلاع رسانی : روابط عمومی موسسه
فرم ثبت نظر